Přejít na menu
Přeskočit na navigaci

Aktuality

I nedohraná hra má výherce!

7. července 2017

Dlouhodobka bohužel tak nějak postupně vyšuměla, to ovšem neznamená, že nikdo nezískává hlavní výhru - tábor zadarmo. 

Tři úkoly splnila (a místo na táboře si tak zajistila) elikaellimi! 

Moc gratulujeme a těšíme se na tábor :) Kromě eli se do hry vlastně skoro nikdo nezapojil, jen annysek a Bivoj splnili po jednom úkolu.

Místo dlouhodobky teď ale můžete jít do hry "Hlavolam ze Stínadel", která celá spočívá (stejně jako dva úkoly v dlouhodobce) v točení videí s plněním ůkolů. https://www.youtube.com/channel/UCTFbB96pPyVup4o-eDBTcmA

Přichází březnová etapa!

1. března 2017

Je 1.3. a tím i čas ma další etapu dlouhodobky. Úkoly můžete očekávat ještě teď ráno, příběh a shrnutí pověstí postupně, v nejbližší době (protože Nancy nenapadlo, že únor nemá 30 dní). Do večera ale bude všechno hotovo.

Nažhavte si foťáky a mobily

9. ledna 2017

Připravte si foťáky a mobily a sežeňte si kameramany - kamarádky, kamarády nebo rodiče. Blíží se totiž pomalu čtvrtá etapa s vypečenými úkoly, při kterých budete hrát ve filmu! Ale ještě předtím zkuste splnit co nejvíce z předchozí šestice už zadaných úkolů - čekají na vás totiž ceny, které stojí za to - a získat je bez boje by nebyla žádná sranda!

1. února 2017 budou zveřejněny nové úkoly do soutěže Nemesis, které prověří vaše schopnosti a současně při nich bude sranda - oba úkoly totiž budete natáčet na mobil nebo foťák (pomalu se po nějakém poohlédněte) - a hrát v nich budete vy sami. Zatím plňte úkoly první, druhé a třetí etapy a těšte se, co přijde v únoru.

Třetí etapa je tu od 1.1.

7. ledna 2017

Na Nový rok dopoledne byla zveřejněna třetí etapa dlouhodobky.

Jako obvykle zde najdete úkoly, příběh Jonathana i pověsti, které jsou jeho inspiraci.

Kromě toho také chceme všem hráčům popřát Šťastný nový rok, což je podrobněji rozepsáno v Diskuzi od Cibule a my ostatní se přidáváme k přání :)

Zveřejněna druhá etapa

1. prosince 2016

Na webu je druhá, prosincová etapa.

Tentokrát už souvisí s událostmi z archeologického naleziště, kde se Jonathanovi přihodily opravdu podivné věci. A kromě smrtelného nebezpečí v boji zažil také pravý Sparťanský trénink. Jak to přesně bylo zjistíte v záložce Příběh. A co tentokrát čeká na vás zjistíte v Úkolech

Ani tentokrát jsme se nevyhli úkolu, který je sice podle starověkého Řecka, ovšem netýká se žádné báje... Podrobnosti o tomhle tématu jsou také v záložce Pověsti, další zajímavosti najdete v sekci Související články.

Zveřejněna první etapa

3. listopadu 2016

1. 11. oficiálně začala dlouhodobka a hned ráno byla zveřejněna její první etapa.

V záložce Úkoly najdete, co se po vás tento měsíc chce. Tentokrát ještě nejsou úkoly inspirovány bájemi a pověstmi - před svou archeologickou výpravou musíte ještě zařídit několik nezbytností. 

Záložka Legenda má dvě části.

Příběh osahuje začátek vyprávění archeologa Jonathana Davida. Tentokrát vypráví, jak toto dobrodružství začalo a co všechno tomu předcházelo. 

I ve druhé - Báje a pověsti - je proto zatím jen úvod, jak si řekové představovali vznik světa. Jednotlivé pověsti budeme zveřejňovat až Jonathan zažije něco, co s nimi souvisí. A to pak bude čekat i vás.

Do hry se přihlásíte přes záložku Hrát, kde už jsou jsou uvedeny podrobné instrukce, podrobnější informace naleznete v Pravidlech

Kliknutím na Pořadí zobrazíte tabulku se všemi hráči a počtem bodů, které doposud získali a úkolů, které splnili.

Pokud budete mít jakékoli dotazy ke hře, hernímu systému, pravidlům, nebo k čemukoli jinému, neváhejte se zeptat v Diskuzi.

Na co se můžete těšit?

29. října 2016

Hlavní cenou je tradičně tábor zdarma, ostatní ceny ještě nejsou přesně známé ani nám, ovšem určitě půjde o zajímavé knihy, deskové hry a další. Těšit se ale můžete především na...

...společné akce! Setkání hráčů a organizátorů dlouhodobky, akce Sdružení (které dlouhodobku organizuje) ve všech koutech republiky a hlavně již zmíněný tábor... Podívejte se na několik fotek z minulých akcí.

Fotky a reportáže z dalších akcí naleznete na stránkách www.iklubovna.cz

Web spuštěn, stále doplňujeme

30. září 2016