Přejít na menu
Přeskočit na navigaci

Diskuze

Vložení nového komentáře
*
*
*
1. května 2017, 09:09
elikaellimi (přihlášený)

Ahoj =D

Jenom jsem se chtěla zeptat, jestli budu mít obodované i ostatní dva úkoly, které jsem posílala v emailu společně s přihláškou?
21. března 2017, 21:53
cibule/morče (přihlášený)

Už se to blíží

Nazdar všichni, omlouvám se za dlouhou neúčast v dění, ale musím uznat, že ostatní se toho dobře chopili, hlavně drobek byla největší oběť, když musela jíst ta játra :d, ale doufám, že se vám všem daří a i když nevyhrajete nezoufejte :D. Každopádně, doufám, že se uvidíme v létě na tábořišti :)

2. února 2017, 17:21
Nancy Blacketová (administrátor)

Ahoj :)

daří se celkem fajn, včera jsme zveřejnili novou etapu, tentokrát se zadáním od Čápa, určitě se podívej, stojí to za to! A nezapomeň zase splnit nějaký úkol :p

31. ledna 2017, 15:10
annysek (přihlášený)

ahojky, lidi! Jak se vám daří?
1. ledna 2017, 01:19
cibule/morče (přihlášený)

Šťastný nový rok

Ahoj všichni, opožděně přeji šťastný nový rok a ať je lepší, jak ten letošní. Přeji vám i hodně štěstí do soutěže, která už za pár měsíců bude končit, jsme strašně rádi, že se účastníte        a doufáme, že přibydou i další. Sice já osobně do ní toho tolik nedělal, ale musíme všichni oděkovat Nancy, která do toho obětovala spoustu svého času a síly, tak jí musíme společně odměnit v létě, stejně tak Očihimu (Dajovi), bez kterého by tohle ani možná letos ani nebylo, on si totiž vymyslel, že bude vést tábor a hlavně vymýšlí tyto občas šílené úkoly :D.

Opravdu si nedokážete představit, jak moc je super, že se vás alespoň pár zúčastnilo.

25. listopadu 2016, 14:50
Nancy Blacketová (administrátor)

Bivoji,

omlouváme se za zdržení s body, poštovní schránku Sdružení vybírá Bobr, který nemá na starosti dlouhodobku a nějak ho nenapadlo, že by nám měl přihlášku hned předat. Hned jak to udělá, dopíšeme Ti body :) a zařídíme, aby se to už neopakovalo.

21. listopadu 2016, 21:01
Bivoj (přihlášený)

1. úkol

Dobrý den,
už jsou to cca 3 týdny, co jsem poslal dopis s oficiální přihláškou do hry. A na webu se stále píše, že úkol ještě nikdo nesplnil a na e-mail mi také žádné zprávy nepřišly.
Děkuji za odpověď. Bivoj
30. října 2016, 19:39
cibule/morče (přihlášený)

Omlouvám se tvrdě pracujícím

napsal jsem, že bude většina hotova, ale to jsem ještě nevěděl, že už nějakou dobu je hotovo vše. 

29. října 2016, 00:42
cibule/morče (přihlášený)

Pracujem na tom

Pracujeme na této stránce, nebojte se do začátečního termínu bude většina hotova :D.